CENTURY 21 Style Happy

Již 10 let na místním realitním trhu. Pod značkou CENTURY 21 působíme od roku 2009 a prostřednictvím kanceláře v Kroměříži jsme si za tu dobu vytvořili již pevnou pozici seriózní realitní kanceláře.

Něco z historie
CO CHCEME DÁL
JAK TOHO DOSÁHNEME
PROč s námi

Zaujala vás možnost práce u nás?

reference

Co říkají o práci v CENTURY 21 Style Happy naši lidé

Reference od reálných makléřů Vám napoví nejvíce o tom, co od nás čekat.

Každé ráno vstávám s tím, že jdu do práce a jdu do ní ráda. Vlastně to neberu jako práci, protože pro mě je práce v naší firmě posláním, koníčkem, který mě naplňuje, životním stylem, který vedu dlouhých 15 let. A kdybych se znovu narodila, není pro mě jiná volba než být zase makléřkou.
Milena Zajícová
Makléřka
Jsem rád, že pracuji s lidmi, na které se můžu ve všem spolehnout, že si umíme v případě potřeby pomoci a vyjít si vstříc. A to nejen v pracovních, ale i osobních záležitostech. Jsme parta lidí, která společně táhne tu naši realitní „káru“ pod názvem CENTURY 21 Style Happy už pár let kupředu
Mgr. Václav Hůzl
Realitní makléř
Již před zahájením činnosti v naší kanceláři jsem měl nějaké zkušenosti s obchodem, ale nikoliv s prodejem nemovitostí. Díky dobrému školicímu systému Century 21 a obrovské podpoře kanceláře Style Happy jsem se během pár měsíců stal realitním makléřem a rok od roku jsem v této práci úspěšnější.
Karel Šebestík
Karel Šebestík
Realitní makléř