Vaše nová kariéra je již na dosah

Makléř Junior

Preferujete pracovní časovou flexibilitu a chcete se posouvat ve svém osobním rozvoji? Myslíte si, že obchodování s nemovitostmi může být zajímavá a výnosná činnost? Staňte se součástí našeho týmu a nebojte se mít velké cíle. My vám můžeme pomoci, ale rozhodnutí je na vás.

Co vám nabízíme

Našim začínajícím makléřům nabízíme možnost

S námi

Mimo skvělou a motivační práci s námi navíc

Co od vás očekáváme

Od našich budoucích i současných makléřů očekáváme

Zaujali jsme Vás?

Nechte nám na sebe kontakt a domluvíme si schůzku

Co nabízíme

Podívejte se, jaké služby nabízíme našim začínajícím makléřům
 • Na nic nebudete sami. Našim cílem je naučit Vás vybudovat si dlouhodobý vztah s klienty, který je alfou a omegou práce realitního makléře. Bude Vám přidělen mentor, který Vám bude nápomocen při prvních kontaktech s klienty, prohlídkách, náborech nemovitostí. Naučí Vás vést obchodní jednání s majiteli nemovitosti a zájemci o ni.
 • Asistentka Vás provede administrativním zázemím a zkušený právník se postará o veškeré právní záležitosti týkající se obchodu. Díky tomu se Vy můžete soustředit pouze na obchod.
 • Disponujeme ojedinělými programy, jak pro vyhledávání nabídek, tak i pro párování nabídky s poptávkou. První program usnadňuje do začátku práci makléře, než si vytvoří své vlastní portfolio nabídek získaných z vlastních kontaktů. Upřednostňujeme makléře, kteří jsou aktivní a nečekají, co jim spadne do klína. Na druhou stranu jsme si vědomi obtížné počáteční pozice, proto se snažíme nováčkům začátek alespoň trochu usnadnit.
 • Druhý unikátní sofistikovaný program skvěle pracuje s nabídkou a poptávkou. K jedné nabídce nemovitosti dokáže spárovat poptávající klienty, zaslat jim uvedenou nemovitost automaticky na email a sledovat, zda klient s nabídkou pracuje či nikoliv. Klient má možnost díky skvělému klientskému rozhraní na nabídku reagovat, aniž by musel zvednout telefon. Ojedinělá je i práce s lokalitou u zadávaných poptávek, a tím zlepšená práce se zájemci  o nemovitosti.
 • Díky oběma programům mají makléři usnadněnou práci a jsou schopni využívat svůj pracovní čas mnohem efektivněji.
 • Nejlepší makléři na sobě stále pracují. Na vzdělání klademe velký důraz, díky němu se z Vás stanou opravdoví odborníci, kteří jsou schopni poskytnout špičkový standard poskytovaných služeb.
 • Vstupní školení trvá 3 dny a je bezplatné. Na něm si osvojíte základní práci s nabídkou, poptávkou, proberete právní a podnikatelské minimum, naučíte se techniky přípravy bytu k prodeji, atd.
 • Následuje 6ti týdenní trénink prodejních dovedností, který je svými základy důležitý pro rozjezd Vaši úspěšné kariéry. Naučíte se prodejní techniky jako argumentaci, vyjednávání, atd.
 • Další škála tréninkových a vzdělávacích kurzů je věnována aktuálním potřebám, např. fotografováním, uzavíráním exkluzivních smluv, investicím, atd.
 • Jako jednotlivec nebo jako součást celého týmu se můžete umísťovat na žebříčku makléřů celorepublikového Century 21. Můžete prožít slávu při přebírání cen pro nejlepšího makléře. Pouze v Century 21 obdrží nejlepší makléři mezinárodní ohodnocení, které osobně přebírají v USA před mnoha tisíci makléři z celého světa.
 • Makléři ze Century 21 Bonus Brno se pravidelně umísťují na nejlepších pozicích v rámci celé ČR a to svědčí o silném zázemí a podpoře všem makléřům, kteří zde pracují.
 • Jsme velká realitní společnost, která má nasmlouvanou inzerci na více než 20ti realitních webech. Díky tomu se Vám mnohonásobně zvyšuje šance na prodej nemovitostí, které máte ve svém portfoliu. Díky dlouholetým zkušenostem víme, kde je inzerce nejefektivnější, a proto do ní investujeme.
 • Makléři za inzerci svých nemovitostí nic nehradí. Díky rozsahu inzerce pokrýváme drtivou většinu realitního trhu.
 • Pro naše makléře pravidelně vypisujeme různé motivační soutěže. Soutěžit mohou jednotliví makléři nebo týmy. Výhru si může každý makléř zvolit sám (zboží, zážitek, finanční obnos, atd.).
 • Často pořádáme různé teambuildingové akce, setkání či posezení, při kterých máme možnost poznat se i z té druhé osobní stránky.
 • Samozřejmostí pro všechny nové makléře jsou vizitky, plachty na nabrané nemovitosti, různé náborové pomůcky, které mohou usnadnit rozhodování majitelů při výběru makléře pro prodej své nemovitosti. Makléřům nabízíme a hradíme možnost masivní letákové akce, inzerce v různých periodikách.
 • Ti nejlepší makléři mají vytvořené i své webové stránky, které slouží pro jejich prezentaci a prezentaci své nabídky nemovitostí. Inspirovat se můžete např. na www.lukaspeterek.czwww.danavalesova.czwww.annamackova.cz.
 • Makléři si mohou zapůjčit fotoaparát pro nafocení nemovitostí, nebo jim může kancelář zařídit vytvoření videoprohlídky, která se dnes stává výhodným standardem.
 • Makléř měsíce dostává zapůjčen vůz Volkswagen CC 2,0 TDI BMT 6G v plné výbavě
 • Na Váš odborný růst bude dohlížet zkušený mentor, který působí na realitním trhu bezmála 15 let. Bude hlídat Vaše kroky při prvních telefonátech, náborech, prohlídkách a při prvních jednáních s klienty. Bude Vás školit na aktuální problematiku, radit s obtížnějšími kroky. Naučí Vás přistupovat ke každé nemovitosti a ke každému klientovi s osobním postojem. Bude Vám vštěpovat cestu k bezpečnému uzavření obchodu pro obě strany. Naučí Vás být rychlý, flexibilní, efektivně využívat Váš čas, spolehlivý a především být odborníkem. Protože o tom realitní trh je.
 • I když si ceníme ambiciózních lidí, kteří mají nové nápady, jsou aktivní a komunikativní, nehodíme je ihned do vody, aby se naučili plavat.
 • Zakládáme si na přátelském kolektivu, který se bude nejen vzájemně podporovat, ale i zdravě soupeřit. Proto je pro nás důležité, abyste si jako nováček s ostatními kolegy „sedl“ a cítil se v naší moderní kanceláři příjemně.

Pro klienty nabízíme velmi obsáhlý program doplňkových služeb, díky kterému jim ušetříme především čas a peníze a Vy můžete získat další zajímavou provizi. Jedná se o služby typu hypotéka – ušití hypotečního úvěru klientovi na míru, energetické štítky, home staging, stěhování, pojištění či rekonstrukce.

Co požadujeme

Co od našich budoucích i současných makléřů vyžadujeme

"Opravdu úspěšní realitní makléři neberou svoji práci jako práci, ale jako svoji zálibu, jako něco co je baví a naplňuje. Proto dosahují svých úspěchů a mají řadu klientů, kteří dále jejich služby doporučují. A to je většinou také jejich největší odměnou. Nevíme sice, co právě vás dovedlo až k naší nabídce, nevíme, co je právě pro vás tou hlavní motivací, ale pokud je to chuť pracovat na svém rozvoji, pokud hledáte obor, kde se dá dosáhnout zajímavých úspěchů nebo cítíte potřebu určité změny činnosti nebo kolektivu, kontaktujte nás a třeba právě spolupráce s námi, bude pro vás tou správnou výzvou a pro nás motivací vás mít za partnera."

Zaujali jsme Vás? Domluvme si schůzku

Kontakt

Jsme tu pro vás každý všední den od 9 do 17 hodin nebo nám kdykoli napiště vzkaz do formuláře a domluvíme se na dalším postupu

+420 739 56 56 56

stylehappy@century21.cz

Pošlete nám vzkaz